HPL aukšto slėgio laminatas — Liv Outdoor

HPL aukšto slėgio laminatas

Stalviršis, pagamintas iš aukšto slėgio laminato, yra patvarus ir tinkamas naudoti lauko sąlygoms. Įbrėžimams atsparus paviršius padeda išsaugoti gerą stalviršio išvaizdą net ir po ilgalaikio naudojimo.

HPL (high pressure laminate) plokštė arba aukšto slėgio laminatas yra apdailos plokštė, kurios atveju apdailai naudojamas laminatas, susidedantis iš popieriaus sluoksnių, impregnuotų aukšto slėgio derva bei supresuotų naudojant aukštą slėgį. Presavimo procesas vyksta esant aukštai temperatūrai ir slėgiui, todėl išgaunama labai patvari kompaktiška plokštė.

Aukšto slėgio laminatas yra tinkamas naudoti lauke. Jo paviršius yra tvirtas ir atsparus įbrėžimams. Puikiai tiks ir į viešas erdves, kur baldau bus plačiai naudojami.

COUTURE Jardini HPL-plokštės naudojamos kaip įvairių serijų pietų stalų ir staliukų dangos.


Kaip prižiūrėti stalviršį iš aukšto slėgio laminato?

Aukšto slėgio laminato stalviršiai praktiškai nereikalauja jokios priežiūros ir yra tinkami naudoti lauke ištisus metus.

NB! Kompaktiškas laminatas ilgainiui blunka, ypač kraštuose. Norėdami išsaugoti spalvą, rekomenduojame atnaujinti plokštės kraštus, išblukusias vietas patepant sėmenų aliejumi.

Žiemą lauko baldus laikykite uždengtus. Uždenkite baldus ir tuomet, kai neplanuojate jų naudoti ilgesnį laiką.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Kartais mes Jums parašysime. Atsiųsime nuolaidos kodą arba kokią naujieną. Draugiškai, kad nepamirštumėme vienas kito. Jūsų el. pašto adresas

Atsisiųsti katalogą