Kaip prasidėjo mūsų įmonės veikla?


Savo namų kiemui ieškojome oro sąlygoms atsparių, išskirtinio dizaino lauko baldų, tačiau siūlomi sprendimai buvo nuobodūs arba neproporcingai brangūs ir su ilgais pristatymo terminais. Nusprendė pakeisti rinką, nes patrauklaus dizaino baldai nebūtinai turi būti brangūs ar su ilgu pristatymo terminu. Todėl buvo įsteigta bendrovė Mumu Outdoor, siūlanti Kanados baldų gamintojo COUTURE Jardin modernaus dizaino ir aukščiausios kokybės lauko baldus.

Per savo gyvavimo metus Mumu papuošė daugybę lauko erdvių - mūsų siekis tęsti savo veiklą dar tobulesne forma. Šiuo metu mūsų asortimente galima rasti įvairią su laiko leidimu lauke susijusią įrangą; bendrovė taip pat atnaujino savo pavadinimą – Liv Outdoor reprezentuoja lauko erdvių grožį ir viską, kas yra susiję su laiko leidimo gryname ore patirtimi.

Kokius lauko baldus mes siūlome?


Siūlome modernaus dizaino ir aukščiausios kokybės lauko baldus bei kitus reikmenis, kuriuos galima įsigyti tiesiai iš mūsų sandėlio. Pas mus rasite įvairius sodo, terasos, balkono, pirties prieškambario ir namų SPA baldus ir viską kitą, ko reikia visaverčiam ir unikaliam laikui gryname ore praleisti. Mūsų siūlomi baldai taip pat tinka lauko kavinėms, viešiesiems SPA centrams ir lauko erdvėms – visur, kur naudojimo apkrova didesnė nei įprasta.

Esame Kanados unikalaus dizaino baldų gamintojo COUTURE Jardin atstovas Suomijoje ir Baltijos šalyse.
 Įkūrėjai yra Argo Ralja ir Mart Maastik
Normann ja Philippe Couture

COUTURE Jardin


COUTURE Jardin tai 2009 metais įkurtas šeimos verslas, orientuotas į modernaus dizaino lauko baldų gamybą. Įmonės įkūrėjai yra kanadietis dizaineris ir verslininkas Normand Couture ir jo sūnus Philippe. Prieš įkurdamas savo įmonę, Normand Couture ilgą laiką baldų dizaineriu ir verslininku.

Net ir šiandien tėvą ir sūnų sieja aistra lauko baldams, jų dizainui ir gamybai; jie siūlo pasauliui nugludintą dizainą, novatoriškas medžiagas ir puikią surinkimo kokybę. COUTURE Jardin yra pripažintas prekės ženklas, laimėjęs dešimtis dizaino apdovanojimų Amerikoje, Azijoje ir Europoje.

Įmonė buvo įkurta 1981 metais ir nuo pat įkūrimo gamina skėčius nuo saulės. Bėgant metams įgytos žinios yra vertybės, kuriomis šiandien grindžiama įmonės sėkmės istorija, kuriai atstovauja prekybos atstovybės 70 pasaulio šalių.

Visi gaminiai yra sukurti, vystomi ir gaminami Italijoje ir dėka per ilgą laiką susiformavusios kokybės kontrolės sistemos, skėčiai nuo saulės yra tinkami naudoti tiek namuose, tiek komerciniais tikslais (kavinėse, restoranuose, lauko SPA).

Kitas svarbus privalumas – mažas skėčių priežiūros poreikis ir greitas visų reikalingų eksploatacinių medžiagų pasiekiamumas.
Scolaro-Parasol