Sintetinis pluoštas (Outdoor wicker) — Liv Outdoor

Sintetinis pluoštas (Outdoor wicker)

Iš sintetinio pluošto pagaminti lauko baldai tinkami naudoti lauke ištisus metus. Jie išlaiko savo pirminę formą ir spalvą. Pinti lauko baldai nereikalauja sudėtingos ir varginančios priežiūros, o tai užtikrina lengvą ir patogų naudojimą ilgą laiką.

Lauko baldai su pintomis detalėmis (ratano stiliaus, iš poliratano) gaminami tiek iš dirbtinės medžiagos, tiek iš natūralių vytelių. Lauko baldai iš natūralių medžiagų yra labai dailūs, bet kartu ypatingai jautrūs oro sąlygoms. Vytelės reaguoja į UV spinduliuotę, drėgmę ir kintančias oro sąlygas. Natūralaus ratano baldai yra tinkami naudoti vidaus patalpose: žiemos soduose ar pirčių prieškambariuose.

COUTURE PE Wicker sintetinės vytelės yra elastingos ir atsparios plyšimui. Iš presuoto polietileno dažytos vytelės yra atsparios oro sąlygoms ir išlaiko formą bei spalvą net ir ilgesnio naudojimo atveju. Sintetiniai pinti baldai yra tinkami naudoti viešosiose erdvėse, nes yra atsparūs chlorui, sūriam vandeniui ir alyvai. COUTURE PE Wickeri iš vytelių pinti baldai yra visiškai atsparūs oro sąlygoms ir gali būti laikomi lauke ištisus metus.

PE Wicker iš vytelių pintus baldus rasite Curl serijoje.

Kaip prižiūrėti?

Vytelės yra labai atsparios ir jas yra lengva valyti. Valymui rekomenduojame naudoti tik vandenį ir kempinę. Jei lauko baldais nesinaudojate ilgą laiką, juos verta būtų uždengti.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Kartais mes Jums parašysime. Atsiųsime nuolaidos kodą arba kokią naujieną. Draugiškai, kad nepamirštumėme vienas kito. Jūsų el. pašto adresas

Atsisiųsti katalogą