Penki lauko baldų Liv Outdoor priežiūros patarimai — Liv Outdoor

Penki lauko baldų Liv Outdoor priežiūros patarimai

Prižiūrėti lauko baldus Liv Outdoor taip, kad jie atrodytų tarsi nauji, yra visai paprasta. Iš tikrųjų jums nieko nereikia daryti, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tam tikras atsargumo priemones ir naudingus patarimus, kurie pravers kritinėse situacijose.


1. Dulkes valykite tiesiog drėgna šluoste.
Tai taip paprasta! Valymui nereikia jokių specialių priemonių – nei indų ploviklio, nei muilo. Tam puikiai tinka paprasčiausiu vandeniu sudrėkinta šluostė. COUTURETex medžiaga neleidžia nešvarumams ir drėgmei įsigerti į audinį, todėl pakanka tik nuvalyti paviršių, o giluminio valymo net nereikia.

2. Išdžiuvusias paukščių išmatas (argi ne pavyzdingai vartojame žodžius?!) nuvalykite saugiu grandikliu, pavyzdžiui, banko ar kliento kortele, buka peilio puse, kempinėle ar pan.
Tokiu būdu nešvarumus nuvalysite geriau nei pašveitę drėgna šluoste. Daugiau nieko nereikia, tiesiog šios procedūros neatidėliokite.

3. Jeigu įmanoma, vyno ir kavos dėmes kuo greičiau nuvalykite šluoste.
Audinys sulaiko pakankamai daug skysčio ir neleidžia greitai įsigerti į audinį. Raudonas vynas ir kava buvo išbandyti mūsų salone ir galime patvirtinti, kad nuvalius, ant šviesių audinių jie visiškai nepalieka dėmių.4. Jeigu baldo nenaudojate kasdien, uždenkite jį užvalkalu.
Kasdien naudojant baldus, juos dengti užvalkalais nebūtina, tačiau jei baldai nenaudojami ilgą laiką, ant jų susikaupia daug dulkių, kurias erzina valyti šluoste, taip pat baldai yra veikiami UV spindulių. Medžiaga yra apdorota apsauga nuo UV spindulių ir atlaiko iki 5000 valandų UV spinduliuotę. Kuo ilgiau baldai bus laikomi saulėje, tuo greičiau jie išbluks. Tačiau per savo penkerių metų patirtį nepastebėjome, kad mūsų baldai ypatingai nubluktų.

TESTAS: Žemiau esančioje nuotraukoje vienas iš Hug serijos modulių lauke išbuvo dvejus metus. Ar galite pasakyti, kuris iš jų? Užsukite į mūsų saloną ir gausite atsakymą!5. Baldo tarnavimo laiką prailgina pastogė.
Nors savo lauko baldus drąsiai rekomenduojame visiems, kurie neturi lauko pastogės, tačiau apsauga nuo oro sąlygų prailgina baldų tarnavimo laiką. 

Prenumeruokite naujienlaiškį

Kartais mes Jums parašysime. Atsiųsime nuolaidos kodą arba kokią naujieną. Draugiškai, kad nepamirštumėme vienas kito. Jūsų el. pašto adresas

Atsisiųsti katalogą