Aplinką tausojantys spalviniai sprendimai — Liv Outdoor

Aplinką tausojantys spalviniai sprendimai

Paviršių dengimas poliesterio milteliais užtikrina tolygų dažų pasiskirstymą ir yra atsparus įvairioms oro sąlygoms, išlaiko savo pirminę spalvą.

Lauko baldų karkasams dažyti yra naudojama elektrostatinė technologija, kurios atveju karkasas padengiamas poliesterio milteliais įkrauto dažų pistoleto pagalba. Elektrostatinė trauka užtikrina geresnį dažomų dalių padengimą, t. y. dažai geriau pasiekia vietas, kurias būtų sunku pasiekti įprastine technika. Po pirminio dengimo dažytas paviršius įkaitinamas iki 200 laipsnių temperatūros, milteliai išsilydo bei susiformuoja tvirtas ir elastingas karkaso dangos sluoksnis.

Naudojamos technologijos privalumai:
    • geresnis atsparumas mechaniniam poveikiui (smūgiams, įbrėžimams);
    • atsparumas korozijai;
    • tolygesnis dažų padengimas;
    • lengvesnis valymas;
    • greitas dažomos dalies naudojimas;
    • platus spalvų ir tekstūros pasirinkimas.

Poliesterio miltelių naudojimas yra ypatingai svarbus lauko baldų atveju, nes poliesterio milteliai, naudojant lauke (aukštas UV lygis), nepraranda blizgesio ar atspalvio ir yra atsparūs oro sąlygoms. Naudojant šią technologiją taip pat sunaudojama mažiau dažų, o tai savo ruožtu padeda tausoti aplinką.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Kartais mes Jums parašysime. Atsiųsime nuolaidos kodą arba kokią naujieną. Draugiškai, kad nepamirštumėme vienas kito. Jūsų el. pašto adresas

Atsisiųsti katalogą