Ātrs un videi draudzīgs transports — Liv Outdoor

Ātrs un videi draudzīgs transports

Mēs garantējam penkias dienu piegādes laiku Latvija robežās neatkarīgi no preču daudzuma vai pasūtījumu skaita.

Preces gala cenu ietekmē transports. Loģistikas izaicinājumi ietver arī laiku, iespējamos preču bojājumus, garākus piegādes laikus un neskaidrības par preču atrašanās vietu un piegādes laiku. Lai tu varētu savas mēbeles saņemt bez stresa, ieviesām pāris izmaiņas.

Kas ir Liv Outdoor delivering happiness transporta koncepcija?

  • Mēs pasūtām visu sezonas klāstu vienlaicīgi, panākot ietaupījumu gan transporta izmaksās, gan samazinot ekoloģisko kaitējumu. Katras preces atsevišķa pasūtīšana ir dārga un neizbēgami atspoguļojas augstākā preces pārdošanas cenā.
  • Laicīgi pasūtot lielākus daudzumus, mēs samazinām ilgu piegādes termiņu risku. Visas preces ir noliktavā un nekavējoties pieejamas. 
  • Mēs paši organizējam savu preču transportēšanu, kontrolējam preču maršrutu. Mēs precīzi zinām, kad preces iziet no noliktavas un kad tās nonāk pie klienta. 
  • Sadarbībā ar Playcenter OÜ (www.playcenter.ee) mēs dalām galveno noliktavu, transportlīdzekļus un darbaspēku, lai transporta izmaksas būtu iespējami zemākas, vienlaikus saglabājot kontroli pār preču virzību un pakalpojumu kvalitāti. 
  • Mēs garantējam 3 dienu piegādes laiku uz jebkuru vietu Igaunijā, neatkarīgi no preču daudzuma vai pasūtījumu skaita. 
  • Visu pasūtījumu transportēšanas cena Igaunijas robežās ir 50 eiro neatkarīgi no pasūtījuma lieluma, laikapstākļiem vai gadalaika. 
Ar delivering happiness koncepcijas palīdzību mēs saudzējam vidi, samazinām izmaksas un nodrošinām drošu un ātru pasūtīto preču piegādi. Jūs vienmēr varat saņemt savas mēbeles mūsu salonā arī ierodoties pakaļ pats.

Pievienojieties mūsu jaunumiem

Lejupielādējiet āra mēbeļu katalogu

Sekojiet mums instagram
@livoutdoor.lv