Kā radās mūsu uzņēmums?


Meklējām sava dārza pagalmam laikapstākļu izturīgas āra mēbeles ar unikālu dizainu, taču piedāvātie risinājumi bija garlaicīgi vai nesamērīgi dārgi un ar ilgiem piegādes laikiem. Nolēmām mainīt situāciju tirgū, jo skatienu piesaistošam dizainam nav jābūt dārgam un ar ilgu piegādes laiku. Pamatojoties uz šo principu, radās mūsu Mumu Outdoor, kas piedāvā āra mēbeles ar modernu dizainu un augstāko kvalitāti no Kanādas dizaina mēbeļu ražotāja COUTURE Jardin.

Mumu līdz šim ir izdaiļojis neskaitāmas āra zonas un mūsu ambīcija bija to turpināt vēl lielākā mērā. Šodien esam paplašinājuši savu darbību virzienā, kas ietver visu ar āra dzīvi saistīto inventāru, vienlaikus to piedāvājot ar atjaunoto nosaukumu: Liv Outdoor, kas raksturo āra zonu skaistumu un visu, kas to padara par piedzīvojumu.


Kādu āra inventāru mēs piedāvājam?


Piedāvājam dārza mēbeles un āra inventāru ar modernu dizainu un augstāko kvalitāti, kas vienlaikus mūsu noliktavā ir pieejamas plašā klāstā. Pie mums atradīsiet visu nepieciešamo, kas brīvā laika pavadīšanu svaigā gaisā padarīs veselīgu un neatkārtojamu - dārzā, terasē, uz balkona, saunas priekštelpā vai mājīgā SPA. Turklāt mūsu mēbeles iederas arī āra kafejnīcās, publiskajos spa un āra zonās, kas ir noslogotākas zonas, nekā ierasts.


Esam Kanādas dizaina mēbeļu ražotāja COUTURE Jardin oficiālais pārstāvis Somijā un Baltijas.

Dibinātāji Argo Ralja un Mart Maastik

COUTURE Jardin


COUTURE Jardin ir 2009. gadā dibināts ģimenes uzņēmums, kas koncentrējas uz mūsdienīga dizaina āra mēbeļu ražošanu. Uzņēmuma dibinātāji ir kanādiešu dizaineris un uzņēmējs Normands Kutūrs (Normand Couture) un viņa dēls Filips. Normands Kutūrs ilgus gadus strādāja par mēbeļu dizaineri un bija uzņēmējs jau pirms uzņēmuma dibināšanas.

Pat šodien tēvu un dēlu vieno aizraušanās ar āra mēbelēm, to dizainu un ražošanu, piedāvājot pasaulei izsmalcinātu dizainu, inovatīvus materiālus un izcilu ražošanas kvalitāti. COUTURE Jardin ir atzīts zīmols, kas ir ieguvis desmitiem dizaina balvu Amerikā, Āzijā un Eiropā.

Scolaro Parasol


Uzņēmums dibināts 1981. gadā un kopš tā pirmsākumiem ražo saulessargus. Gadu gaitā iegūtās zināšanas ir vērtības, kas ir šodienas uzņēmuma veiksmes stāsta pamatā, ko pārstāv tirdzniecības pārstāvniecības 70 pasaules valstīs.

Visi produkti ir dizainēti, izstrādāti un ražoti Itālijā, un, pateicoties sen izveidotai kvalitātes kontroles sistēmai, saulessargi ir piemēroti lietošanai gan mājās, gan komerciālai lietošanai (kafejnīcās, restorānos, āra zonās).

Vēl viena svarīga priekšrocība ir tāda, ka saulessargiem pēc iegādes nav nepieciešama īpaša apkope un visas nepieciešamās nomaināmās detaļas ir ātri pieejamas.

Tallinas salons


Visus paraugus var apskatīt un pielaikot mūsu Tallinas salonā. Prece ir uzreiz noliktavā.

Skatīt karti

Otsisin terrassile midagi vahemerelikku ja teistsugust kui tavalised aiamööbli pakkumised. Internetis surfates hakkas "Curl" seeria silma oma omapärase disainiga. Käisin esinduses testimas mugavust ja kvaliteeti, peale seda oli valik tehtud!  Massiivne, elegantne, mugav ja pilkupüüdev mööbel, kus suveõhtuid nautida.

Rome, Tallinn

Ma ei oska isegi väljendada oma tänu välimööbli suhtes. Ma olen nii üli üli rahul ja õnnelik, et ma sellise valiku tegin. Naudin oma mööblit iga päev ja hilisõhtutundideni välja.

Kitty, Tallinn

Mumu.ee HUG seeria kasuks sai otsustatud omapärase disaini ja kiire tarneaja tõttu, isegi transport Hispaaniasse sai kenasti organiseeritud.

Marek, Valencia

Otsisime oma väliterrassile sobivat mööblit päris kaua. Mumu.ee eristus aga koheselt teistest nii disaini kui originaalse, omapärase stiili poolest. Valisime kaua Cuddle ja Diva seeria vahel, lõpuks sai otsustatud viimase kasuks. Meeldis ka, et kaup oli kohapeal olemas, ei pidanud tellima ega ootama.

Piret, Pärnumaa

Juba ammu oli soov, et meie uus välimööbel oleks omapärane ja kestaks kaua ning et talveperioodil oleks võimalik leida mööblile rakendust ka meie talveaias. Ostsime Loop seeria ümara nurgaga diivani koos diivanilaua ja 2 päevitustooliga ning antud komplekt meil nüüd kasutuses aastaringselt, nüüd juba 3 aastat.

Karin perega, Tartu

Mumu Groupi poolt täname kõiki, kes on meile saatnud tagasisidet nii fotode kui kirjade näol. Meeldiv näha, et et valitud tooted on leidnud omale toredad kodud ning annavad veelgi enam põhjust väljas viibimiseks.

Mart ja Argo

Tere, mööbel jäi kaunis meie maamaja aeda ja  “töötab “ hästi. Padjad kuivavad ruttu, vesi ei imbu kangasse ja pealelangevat prahti on lapiga kerge puhastada, plekke ei jää.

Piia,Haapsalu

Oleme ülimalt rahul. Ilus, kvaliteetne ja mugav.

Liivi,Tallinn