Liv Outdoor


Head ideed tekivad praktilistel põhjustel. Otsisime oma koduaeda eristuva disainiga ilmastikukindlat välimööblit, kuid pakutavad lahendused olid ühetaolised ning pikkade tarneaegadega. Otsustasime turgu muuta, kuna silmatorkav, kvaliteetne välialade inventar ei pea olema kallis ega pika ooteajaga. Sellest põhimõttest sündis Mumu Outdoor, mis on pakkunud modernse disaini ja tippkvaliteediga välialade inventari alatas 2019. aastast.

Mumu on tänaseks lugematul hulgal õuealasid kaunistanud ja meie ambitsioon on seda jätkata veelgi täiendatumal kujul. Vaid mööblile keskendunud ärimudelist oleme laienenud suunas, mis hõlmab kogu õueelu juurde kuuluvat inventari ning seda pakume ühtlasi ka uuenenud nime alt: Liv Outdoor, mis esindab õueelu ilu ja elu ja kõike, mis selle juurde peab kuuluma.
Asutajad Argo Ralja ja Mart Maastik
Normann ja Philippe Couture

COUTURE Jardin


COUTURE Jardin on 2009. aastal asutatud pereettevõte, mis on keskendunud modernse disainiga välimööbli valmistamisele. Firma loojateks on Kanada disainer ja ettevõtja Normand Couture ja tema poeg Philippe. Oma äri loomisele eelnes Normand Couture´i aastatepikkune töö mööblidisaineri ja ettevõtjana.

Täna jagavad isa ja poeg kirge välimööbli, selle disaini ja tootmise vastu, pakkudes maailmale detailideni lihvitud disaini, uuenduslikke materjale ja suurepärast kvaliteeti. COUTURE Jardin on tunnustatud bränd, mis on võitnud kümneid disainiauhindu nii Ameerikas, Aasias kui Euroopas.Scolaro Parasol


Ettevõte on loodud 1981. aastal ning on selle loomisest alates tegelenud päikesevarjude tootmisega. Aastatega kogutud teadmised on väärtused, millele põhineb ettevõtte tänane edulugu, mida pakuvad müügiesindused 70 riigis üle maailma.

Kõik tooted disainitakse, arendatakse ja toodetakse Itaalias ning tänu pika aja vältel välja kujunenud kvaliteedikontrolli süsteemile on päikesevarjud sobilikud kasutamiseks nii kodus kui kommertspindadel (kohvikutes, restoranides, välispaades).

Oluliseks eeliseks on ka varjude vähene ostujärgne hooldusvajadus ning kõikide vajalike kuluvosade kiire saadavus.
Scolaro-Parasol

Otsisin terrassile midagi vahemerelikku ja teistsugust kui tavalised aiamööbli pakkumised. Internetis surfates hakkas "Curl" seeria silma oma omapärase disainiga. Käisin esinduses testimas mugavust ja kvaliteeti, peale seda oli valik tehtud!  Massiivne, elegantne, mugav ja pilkupüüdev mööbel, kus suveõhtuid nautida.

Rome, Tallinn

Ma ei oska isegi väljendada oma tänu välimööbli suhtes. Ma olen nii üli üli rahul ja õnnelik, et ma sellise valiku tegin. Naudin oma mööblit iga päev ja hilisõhtutundideni välja.

Kitty, Tallinn

Livoutdoor.eu HUG seeria kasuks sai otsustatud omapärase disaini ja kiire tarneaja tõttu, isegi transport Hispaaniasse sai kenasti organiseeritud.

Marek, Valencia

Otsisime oma väliterrassile sobivat mööblit päris kaua. Livoutdoor.eu eristus aga koheselt teistest nii disaini kui originaalse, omapärase stiili poolest. Valisime kaua Cuddle ja Diva seeria vahel, lõpuks sai otsustatud viimase kasuks. Meeldis ka, et kaup oli kohapeal olemas, ei pidanud tellima ega ootama.

Piret, Pärnumaa

Juba ammu oli soov, et meie uus välimööbel oleks omapärane ja kestaks kaua ning et talveperioodil oleks võimalik leida mööblile rakendust ka meie talveaias. Ostsime Loop seeria ümara nurgaga diivani koos diivanilaua ja 2 päevitustooliga ning antud komplekt meil nüüd kasutuses aastaringselt, nüüd juba 3 aastat.

Karin perega, Tartu

Liv Outdoor poolt täname kõiki, kes on meile saatnud tagasisidet nii fotode kui kirjade näol. Meeldiv näha, et et valitud tooted on leidnud omale toredad kodud ning annavad veelgi enam põhjust väljas viibimiseks.

Mart ja Argo

Tere, mööbel jäi kaunis meie maamaja aeda ja  “töötab “ hästi. Padjad kuivavad ruttu, vesi ei imbu kangasse ja pealelangevat prahti on lapiga kerge puhastada, plekke ei jää.

Piia,Haapsalu

Oleme ülimalt rahul. Ilus, kvaliteetne ja mugav.

Liivi,Tallinn