Kiirelt kuivavad köied (Quick Dry Rope) — Liv Outdoor

Kiirelt kuivavad köied (Quick Dry Rope)

Quick dry rope'i köitest aiamööbel on nutikas ja stiilne lahendus. Tänu vastupidavusele ja UV-kaitsele sobib pikaajaliseks kasutamiseks välitingimustesse.

COUTURE Quick Dry Rope’i köied on kombinatsioon punutud ja värvitud olefiinist ja akrüülist. Olefiin ja polüpropüleen on kaks tööstusliku kvaliteediga kiudu, mida kasutatakse laialdaselt paljudes tööstusharudes, sealhulgas välimööbli valmistamisel. Polüpropüleenkiud valmistatakse propüleeni molekulidest. Olefiini kiude saab toota selliste olefiini molekulide abil nagu etüleen ja propüleen. See on peamine erinevus olefiini ja polüpropüleeni vahel.

Olefiin on sünteetiliselt toodetud kiud polüolefiini molekulidest, näiteks polüpropüleenist või polüetüleenist. Seda kasutatakse tapeetide, vaipade, sõidukite sisemuse ja köite tootmiseks. Olefiinil on paljulubavad omadused: tugevus, värvikindlus ja mugavus. Lisaks on see vastupidav hõõrdumisele, päikesevalgusele, hapetele, seentele ja hallitusele. Olefiini kiud lagunevad päikesevalguse käes väga aeglaselt ja sobivad ideaalselt õuetingimustes kasutamiseks.

Quick Dry Rope’i köisi kasutatakse Diva seeria toodete valmistamiseks.

Kuidas välimööbli köiest osasid hooldada?

Olefiinist köit on lihtne hooldada. Seda saab puhastada tavaliste puhastusvahenditega. Vee- ja ilmastikukindel materjal peab vastu muutuvatele ilmaoludele, on UV-kindel ja kuivab pärast märjaks saamist kiiresti. Perioodil, kui välimööblit ei kasutata, soovitame seda hoida katte all.

Liitu uudiskirjaga

Ole teadlik trendidest, pakkumistest ja uutest toodetest

Tutvu meie 2024. aasta välimööbli kataloogiga