Tõeline Itaalia meistriteos, mis pakub rahulolu aastateks.

Avastage kvaliteet, mis lummab nii päikesepaistelise, tuulise kui ka vihmase ilmaga!
  • Itaalia ettevõtte Scolaro 50 aastane kogemus päikesevarjude tootmisel
  • Pisemate detailideni komplekteeritavad lahendused
  • Modernne disain ja tipptasemel kasutusmugavus
  • Suunda näitavad tehnoloogilised lahendused
  • Mugav hooldus, lihtsalt vahetatavad osad
  • Eestis asuv ametlik esindaja ja rahulolevad kliendi 70 riigis üle maailma

Komplekteeri päikesevari, mis vastab Sinu vajadustele

Kas varju tugipost võiks asuda keskel või külje peal? Kas vari on ruudu, ristküliku või ümmarguse kujuga? Millise disainiga võiks olla raskused ja milline on tugiposti viimistlus? See on Sinu, mitte kellegi teise valik. Meie poolt tööriistad, sinu poolt visioon ja julge peale hakkamine. Jah, nii see käibki, sest päikesevari ei pea olema standartne riiulikaup, mille järgi pead Sina oma õueelu planeerima.

Detailidest moodustub tervik

5 olulisemat päikesevarju komponenti: karkass, varju suurus, tekstiil, viimistlus ja raskused

Lisatarvikud 

Kasutusmugavust parandavad elemendid, mida on võimalik tellida nii eraldiseisvalt kui integreeritud lahendustena

Valgustus

Mugav võimalus päikesarju aluse ala valgustamiseks on integreerida see juba tellimisel päikesevarju karkassisi sisse. Erinevatele seeriatele on võimalik tellida pisut erinevaid lahendusi, kuid neid kõiki on võimalik valida erineva valgustugevuse, toonide ning lisatarvikutega. Valgustust saab kasutada nii akude toitel kui elektrivõrku ühendatuna. 

Vihmavee rennid

Varjude omavahelist ühendamist (ehk vihmavee renne) on mõistlik kasutada olukordades, kus kasutatakse kahest või neljast varjust koosnevat lahendust. Kahe varju vahele paigaldatav tekstiilist lahendus ei lase veel kahe varju vahelt vett maha joosta, vaid see liigub varju servadesse. 

Kotid

Kott kaitseb varju UV kiirguse, mustuse tekkimise ja tuule eest. Lisaks soovitame paigaldada varjule kott, kui seda ei ole plaanis pikemat aega kasutada. Kotti on mugav kasutada, kuna sellega tuleb kaasa spetsiaalne riputuskepp, mille abil on kotti lihtne varjule paigaldada (tõste üle varju tipu).

Lisakaitse päikese eest

Päikesevarjude varjuosa on võimalik tellida nii sirge/terava äärega kui ka langeva tekstiiliga külgedel (lisakaitsed). Viimase lahendus puhul suudab vari kaitsta päikese eest pikema perioodi vältel ja olukordades, kus päike paistab madalalt või teravama nurga alt.

Ankurkinnitused

Alati ei sobi varju kasutada massiivse raskuse või kividega, seda nii asukoha või disaini tõttu. Sellistel juhtudel pakume võimalust vari kinnitada ankurkinnitusega maa sisse. Spetsiaalsed ankurkinnitused tellitavad kõikidele mudelitele.

Rattad

Varju mugavamaks liigutamiseks ühest kohast teise soovitame kasutada ratastega lahendusi. Rattad on lukustatavad. Ratastega lahendust ei soovita kasutada väga tuulises asukohas.

Lae alla Scolaro päikesevarjude kataloog

Võta ühendust

Kõige mugavam on komplekteerida päikesevarju komplekt meie salongis, Kõrtsi tee 7, Rae vald. Aitame kogemuste, inspiratsiooni ja võimaluste tutvustamisega. Broneeri aeg aeg siin või helista 6 888 617.
Email again: