Liv Outdoori aiamööbli 5 hooldusnippi — Liv Outdoor

Liv Outdoori aiamööbli 5 hooldusnippi

Liv Outdoori välimööbli uue ja värskena hoidmine on käkitegu. Enamjaolt ei peagi selleks tegelikult midagi tegema, kuid on teatud ettevaatusabinõud ning nipid, mida võiks nii kriitilisteks olukordadeks kui pikaajaliseks kasutamiseks kõrva taha panna.

  1. 1. Tolmu eemaldamiseks kasuta lihtsalt märga lappi

Just nii lihtne ongi! Üldpuhastuseks pole vaja mingeid erilisi vahendeid, sh ka mitte nõudepesuvahendit ega seepi. Tavalise veega märjaks tehtud lapp toimib suurepäraselt. COUTUREtex materjal ei lase mustusel ega niiskusel kangasse imenduda, võimaldades suurpuhastuse tunnet vaid pinnapealse hooldusega.

  1. 2. Lindude väljaheited (kas me pole mitte eeskujuliku sõnakasutusega?!) eemalda kuivalt mõne ohutuma kaabitsaga nagu panga- või kliendikaardid, noa mittelõikava poole, svammi või muu taolisega

Toimib paremini kui märja lapiga nühkimine. Rohkem midagi muud leiutada ei ole vaja, ära lihtsalt jää selle protseduuriga liiga pikalt ootama.

  1. 3. Veini- ja kohviplekid eemalda võimalusel koheselt lapiga pühkides

Kangas jääb vedelikke piisana peale hoidma ning ei imbu kiiresti kangasse. Punane vein ja kohv on mõlemad meie enda salongis ära katsetatud ning kinnitame, et tuleb ka heledalt kangalt täielikult maha.  1. 4. Kata mööbel kattega, kui sa ei kasuta seda parasjagu igapäevaselt

Igapäevasel kasutamisel ei ole mööblikate esmavajalik, kuid kui mööbel seisab kasutuseta pikemat aega, koguneb sellele ühelt poolt siiski palju tolmu, mida on lihtsalt tüütum lapiga eemaldada kui ka teiselt poolt saab mööbel asjatult UV-kiirgust. UV-kaitse, millega materjalid on töödeldud, on loodud taluma kuni 5000 tundi UV kiirgust. Mida rohkem neid niisama päikese käes hoida, seda kiiremini võib esineda pleekimist. Meie enda 5-aastase kogemuse jooksul aga erilist pleekimist oma mööblil näinud polegi.


TEST: Üks Hug seeria moodulitest alloleval pildil on olnud õues 2 aastat. Kas saad aru, milline nendest? Tule meie salongi ja saad vastuse!


  1. 5. Mööbli eluiga pikendab katuse kaitse

Kuigi soovitame oma välimööblit julgelt kõikidele, kellel katusealuse istumisala võimalust ei ole, on kahtlemata katuse kaitse mööbli eluiga pikendav faktor. Viska inspiratsiooniks pilk peale meie päikesevarjudele ja pergolatele.


Liitu uudiskirjaga

Ole teadlik trendidest, pakkumistest ja uutest toodetest

Tutvu meie 2024. aasta välimööbli kataloogiga