Terrassialade kujundamise paketid — Liv Outdoor

Terrassialade kujundamise paketid

Välialade planeerimine võib olla aeganõudev ja keerukas protsess, mistõttu on meie kliendid palunud sageli abi professionaalide leidmisel, kes võiks planeeringute osas abiks olla. Tuleb tunnistada, et see on olnud aga paras pähkel pureda, kuna sisearhitektide tööst on terrassialad tihti välja lõigatud erinevatel põhjustel (mh kliendid ise prioritiseerivad sisetöid) ning maastikuarhitektide peamiseks pärusmaaks on kogu aiaruumi kujundamine. Seega jäävad terrassid ja rõdualad kuskile vahepealsesse halli alasse ning tihti seetõttu katmata. Meil on aga hea meel teada anda, et on siiski olemas selliseid ükssarvikuid, kes on ka õnneks meelsasti oma kogemusi ja teadmisi nõus Liv Outdoori klientidega jagama! Lubage tutvustada:

Sisearhitekt Birgit Jaanus on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia sisearhitektuuri ja mööbli disaini osakonna. 

Tema töökogemus erinevates arhitektuuribüroodes on loonud temast sellise sisearhitekti nagu ta täna on. Ta hindab Tiiu Truusilt saadud kogemusi, sise- ja välisruumi põimimise tarkust HGA-s ning osakonna juhtimise võimalust Arhitekt 11-s. Lisaks on tal ettevõtluskogemus tootedisaini ja taimedega Arkiplanti nime all. Viimased 4 aastat on ta vabakutseline sisearhitekt.


Liv Outdoori klientidele oleme koostöös Birgitiga kokku pannud spetsiaalselt klientide vajadustele vastavad väliruumi kujundamise paketid:

Pakett 1: Standard

 • Töö sisu: 
  • Terrassi/rõdu planeering ehk välimööbli valik ning paigutamine plaanile
  • Sisustustoodete ning viimistluste valik 

 • Tööks vajalikud materjalid kliendilt: mõõtudega plaan rõdust või terrassist, ruumi paiknemine ilmakaarte suhtes ning umbkaudne kirjeldus soovidest (ruumi funktsioonid, soovitud ruumielemendid, stiil, inspiratsiooni pildid). 

 • Töö tulemus: plaan välimööbliga ning illusteeriv pildimaterjal toodete loeteluga


Hind:


Väike ala: kuni 10m2 ala Hind: 250€+km
Keskmine ala: 10 kuni 30m2 Hind: 450€+km
Suur ala: 30 kuni 100m2 Hind: 690€+km


Hidadele lisandub käibemaks.


Pakett 2: Plus

Vali soovitavad teenused või lisa "Standard" paketile:

 • Objekti külastamine
 • Täiendav mõõdistamine, digitaliseerimine
 • Planeering ehk välimööbli paigutamine plaanil
 • Valgustuse, elektrivajaduste planeerimine ja toodete valik
 • Toodete ning viimistluste valik
 • Aksessuaaride valik
 • Taimede soovitused
 • 3D visuaalid


Tööks vajalikud materjalid kliendilt: umbkaudne kirjeldus soovidest (ruumi funktsioonid, soovitud ruumielemendid, stiil, inspiratsiooni pildid). 

Töö tulemus: Täislahendus (vastavalt tellitud töödele).

Hind: kokkuleppel vastavalt mahule.


Birgit kirjeldab, mis on tema Põhjanaelaks inimeste kodude disainimisel: ''`Ruum on kogemus. Ruum loob meeleolu ja harjumusi. Me tajume ruumi kõikide oma meeltega ja tarbime seda sama moodi nagu toitu või rõivaid. Kõik me ümber mõjutab meie olemist ning valikuid tehes on oluline kasutada teadmisi, mis meie väärtuseid toetaksid. Minu soov sisearhitektina on luua ruum, mis arvestab sealse elaniku heaolu, tervist ja harjumusi pidades samal ajal silmas ka keskkonda ja jätkusuutlikkust.''

Anna teada oma soovist sisearhitekti oma terrassiala planeerimisse kaasata

info@livoutdoor.eu
6 888 617

v
õi kirjuta otse sisearhitekt Birgit Jaanusele
birgitjaanus@gmail.com
instagram
@kohal_studio
Liitu uudiskirjaga

Ole teadlik trendidest, pakkumistest ja uutest toodetest

Tutvu meie 2024. aasta välimööbli kataloogiga