Päikesevarjud ja lisaelemendid

Quattro

Komplekt, mis koosneb tugipostist ning neljast päikesevarjust
  • Varjualust ruumi säästvad lahendused
  • Päikesevarju raskuseid on võimalik kasutada taimekastide või abilaudadena
  • "Vihmaveerennide" paigaldamise võimalus
  • Mugavad ja ergonoomilised käepidemed
  • Iga vari eraldi avatav
  • Ühe liigutusega avanev/sulgev karkass
  • Õhu liikumist soodustavad tuulutusavad

HORECA välialad

4 varjuga lahendusi võib kõige sagedamini kohata hotellide, restoranide ja baaride õuealadel. Varjud võimaldavad ühe kandposti abil katta ära kuni 36 m suuruse ala, kõik varjud on omavahel "vihmaveerennidega" liigendatavad, mis muudab õualad vähem tundlikuks ilmastikuoludele ning annab võimaluse välihooaja pikendamiseks. Liv Outdoor poolt pakutavad 4 varjuga lahendused on premium klassi varjud, mis on sobilikud just suure kasutuskoormuse ning keerulisemate ilmastikuoludega alade kasutamiseks.

Detailidest moodustub tervik

5 olulisemat päikesevarju komponenti: karkass, varju suurus, tekstiil, viimistlus ja raskused

Lisatarvikud 

Kasutusmugavust parandavad elemendid, mida on võimalik tellida nii eraldiseisvalt kui integreeritud lahendustena

Valgustus

Mugav võimalus päikesarju aluse ala valgustamiseks on integreerida see juba tellimisel päikesevarju karkassisi sisse. Erinevatele seeriatele on võimalik tellida pisut erinevaid lahendusi, kuid neid kõiki on võimalik valida erineva valgustugevuse, toonide ning lisatarvikutega. Valgustust saab kasutada nii akude toitel kui elektrivõrku ühendatuna. 

Vihmavee rennid

Varjude omavahelist ühendamist (ehk vihmavee renne) on mõistlik kasutada olukordades, kus kasutatakse kahest või neljast varjust koosnevat lahendust. Kahe varju vahele paigaldatav tekstiilist lahendus ei lase veel kahe varju vahelt vett maha joosta, vaid see liigub varju servadesse. 

Kotid

Kott kaitseb varju UV kiirguse, mustuse tekkimise ja tuule eest. Lisaks soovitame paigaldada varjule kott, kui seda ei ole plaanis pikemat aega kasutada. Kotti on mugav kasutada, kuna sellega tuleb kaasa spetsiaalne riputuskepp, mille abil on kotti lihtne varjule paigaldada (tõste üle varju tipu).

Lisakaitse päikese eest

Päikesevarjude varjuosa on võimalik tellida nii sirge/terava äärega kui ka langeva tekstiiliga külgedel (lisakaitsed). Viimase lahendus puhul suudab vari kaitsta päikese eest pikema perioodi vältel ja olukordades, kus päike paistab madalalt või teravama nurga alt.

Ankurkinnitused

Alati ei sobi varju kasutada massiivse raskuse või kividega, seda nii asukoha või disaini tõttu. Sellistel juhtudel pakume võimalust vari kinnitada ankurkinnitusega maa sisse. Spetsiaalsed ankurkinnitused tellitavad kõikidele mudelitele.

Rattad

Varju mugavamaks liigutamiseks ühest kohast teise soovitame kasutada ratastega lahendusi. Rattad on lukustatavad. Ratastega lahendust ei soovita kasutada väga tuulises asukohas.

Lae alla Scolaro päikesevarjude kataloog

Võta ühendust

Kõige mugavam on komplekteerida päikesevarju komplekt meie salongis, Kõrtsi tee 7, Rae vald. Aitame kogemuste, inspiratsiooni ja võimaluste tutvustamisega. Broneeri aeg aeg siin või helista 6 888 617.
Email again: